Menu

Ahmet Yıldırım’dan Holger Osieck’e: Beni gördünüz mü?

İzmirspor’dan büyük çekişme sonunda alınan ama Holger Osieck’in kaprisi sonunda Samsunspor’a kiralanan Ahmet Yıldırım, laf attı: Beni gördünüz mü?

Sezon başında İzmirspor’dan büyük çekişmeler sonunda alınan ve Trabzonsporlu idarecilerin elinden kaçırılan genç milli takımın yıldız futbolcusu Ahmet, Osieck’in kaprisleri sonunda kiralandığı Samsunspor forması altında önceki gün sergilediği futbolla takımının galibiyetinde büyük rol oynadı ve beğeni topladı.

Osieck tarafından Almanya’ya götürülmeyen ve kiralıklar listesine konulan Ahmet, çareyi Samsun’a gitmekte bulmuştu. Ve Ahmet aylardır beklediği fırsatını iyi değerlendirdi. İlker ve Bülent’e maçta adım attırmayan Ahmet, yaptığı orta ile de Ertuğrul’a golü attırdı. Ahmet maç sonunda da “Beni gördünüz mü?” diyerek Osieck’e laf attı.

Fenerbahçe’de oynama fırsatı bulamadığını belirten Ahmet, “Benim için çok önemli maçtı. Çünkü Osieck bana hiçbir zaman oynama şansı vermemişti. Sanırım çıkıp iyi futbol oynadım. Golün pasını verdim. Kimseye özel bir pres yapmadım. Ama İlker ve Bülent adım atamadılar. İnşallah maçı Fatih Terim hocam da seyretmiştir. Amacım A milli formayı giymek” şeklinde konuştu.

Aralık 1993

Kategori:   Eski Spor Haberleri

Yorumlar