Menu

Aysel Gürel hayvanat bahçesinde nişanlandı

Sanat dünyasının çılgını Aysel Gürel, kendinden 30 yaş küçük Yavuz Çuhacı ile maymunların şaşkın bakışları altında Nükhet Duru’nun taktığı yüzüklerle nişanlandılar.

Ünlü söz yazarı, ses ve sinema sanatçısı Müjde Ar’ın annesi Aysel Gürel, kendisinden 30 yaş küçük Yavuz Çuhacı’yla Gülhane Parkı’ndaki hayvanat bahçesinde nişanlandı.

Dün, Gülhan Parkı’nı gezmeye gelen vatandaşlar, parkın girişine “Yengeniz olur, Aysel Gürel – Yavuz Çuhacı” yazılı büyük bir pankartla karşılaştılar. Hayvanat bahçesinde ise ilginç bir görüntü vardı. Hayvan kafeslerinin önüne, çelenkler yerleştirilmiş, kafes demirlerinin arasına, “Yengeniz olur” yazılı pankartlar asılmıştı. Sanat dünyasında çılgın olarak tanınan 57 yaşındaki Aysel Gürel’le, kendinden 30 yaş küçük Yavuz Çuhacı’nın nişan törenleri yapılıyordu.

Her haliyle mutlu olduğunu anlatan Aysel Gürel ve genç nişanlısı Yavuz Çuhacı, bir ara maymun kafesinin önünde birbirlerine sarılarak poz verdiler. Daha sonra şaşkın bakışları arasında “yüzük takma töreni”ne geçildi. Ünlü sanatçı Nükhet Duru, yüzükleri taktıktan sonra makas bulamayınca, Aysel Gürel’in ağzındaki sigarayı kullanarak kırmızı kurdeleyi yaktı. Yüzükler takıldıktan sonra “uçuyorum, uçuyorum” diye bağıran Aysel Gürel, bir ara “Benimle olan erkek başka hiçbir kadınla birlikte yapamaz” dedi. Bu arada vatandaşların, nişana katılan ünlüleri görebilmek için birbirlerini ezdikleri gözlendi.

Eylül 1987

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar