Menu

Fenerbahçe’yi gece hayatı yaktı

Son haftalarda büyük form düşüklüğü yaşayan Atkinson, Uche, Högh ve Boliç sabahlara kadar süren gece alemleriyle hem kendilerini hem de takımlarını güç duruma soktular.

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Holger Osieck’in, futbolcularla görüşmesini yasakladığı tercüman Volkan Ballı sayesinde İstanbul’un gece alemiyle tanışan 4 süperstar, kendilerini manken olarak tanıtan kadınlarla kaçamak aşklar yaşamaya başladılar.

Ali Şen’in kefil olduğu ve her defasında göklere çıkardığı Atkinson, Uche, Högh ve Boliç’in, Galatasaray mağlubiyeti ile su yüzüne çıkan formsuzlukları Altay maçında da devam etti. Böylece Trabzonspor’dan üç puan önde olan Sarı Lacivertliler iki hafta içerisinde 5 puan kaybederek şampiyonluk yolunda büyük bir darbe yediler.

Şampiyonluk yolunda oldukça kritik günler yaşayan Fenerbahçe’nin amacına ulaşabilmesi için kalan maçların tamamını kazanması gerekiyor. Bunun için de özellikle Atkinson, Uche, Högh ile Boliç’in dikkati çekilmeli, özel yaşantılarının kontrol altına alınması sağlanmalıdır.

Nisan 1996 – Meydan Gazetesi Arşiv

Kategori:   Eski Magazin Haberleri, Eski Spor Haberleri

Yorumlar