Menu

Gökhan’ın veliahtı Küçük Metin (Solda Sergen Yalçın)

Beşiktaş’ın Kıbrıs kampından bu yana A takımla idmanlara çıkan ve alt yapıdan yetişen futbolcu için Gordon Milne çok iyi şeyler düşünüyor.

Türkiye’de altyapı denince akla hemen Beşiktaş gelir. Tıpkı, TV’deki bisküvi reklamları gibi. Beşiktaş’ın altyapıdan Türk futboluna kazandırdığı isimlere, çok yakında bir yenisi daha eklenecek. Bu yeni isme Gökhan’ın veliahtı gözüyle bakıyorlar.

Hafta ortasında karşı karşıya gelen Beşiktaş Galatasaray genç takımlar maçında herkes, 23 yaşındaki Beşiktaşlı savunma oyuncusunu konuşuyordu. Sırtına geçirdiği 4 numaralı forma altında gerek fiziği, gerek tekniği, gerek stili ile Gökhan’ı andıran bu genç K. Metin. Beşiktaş Teknik Direktörü Gordon Milne, genç futbolcuya adeta hayran. Onu Galatasaray maçında izlerken bile yanındaki tercümanı Kamuran Yavuz’a dönüp “Tam aradığımız adam. Gelecekte Beşiktaş’a çok faydalı olacak. Her yönüyle Gökhan’ı andırıyor” diyordu.

Beşiktaş’ta Kıbrıs kampından bu yana A takımla idmanlara çıkan K. Metin’in bir başka önemli özelliği de çalışmayı çok seviyor olması.

Mayıs 1991 – Eski Spor Haberleri için sitemizi takibe devam edin.

Günaydın Gazetesi arşivi

Kategori:   Eski Spor Haberleri

Yorumlar