Menu

Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu aşkı bir tokatla bitti

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun iki yıldır süren aşkları bir tokatla sona erdi.

Ünlü çift başbaşa yemek yedikleri bir kulüpte tartışmaya başladı ve herkesin gözü önünde Kay Çilingiroğlu’na bir tokat atan Hülya Avşar kalkıp gitti.

Yakınlarına göre çiftin arasının bozulmasına, Hülya Avşar’ın eski aşkı İbrahim Tatlıses ile fazla yakınlaşması neden oldu.

Hülya Avşar büyük aşkı, hatta birçok kişinin evlenecekleri gözüyle baktığı Kaya Çilingiroğlu’ndan ayrıldı. Çiftin, ayrılış sahnesi de çok dramatik oldu. Avşar, iki yıllık sevgilisini herkesin önünde tokatlayarak terk etti. Avşar’ın son aşkının bitiş öyküsü şöyle gelişti: Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun arası son günlerde pek iyi değildi. Çünkü Hülya Avşar, eski sevgilisi İbrahim Tatlıses ile samimi konuşmalar ve şakalar yapmaya başlamıştı. Çilingiroğlu her ne kadar Avşar ile Tatlıses’in başrollerini paylaştıkları Mega Show’u gidip izlemiyor, kulislerde dolaşmıyorsa da iki sanatçı arasında giderek gelişen samimiyeti öğreniyordu. Bu yüzden de sık sık problem yaratıyordu. Mega Show’da rol alan ve teknisyen olarak görev yapan herkesin Kumkapı’da düzenlenen bir gecede buluşması, Kaya Çilingiroğlu’nu iyice sinirlendirdi. Avşar ile Tatlıses’in çok samimi olmaları herkesin dikkatini çekti. Tabii bu durum, evinde sevgilisini bekleyen Çilingiroğlu’nun kulağına kadar gitti.

Ertesi akşam, iki sevgili Kulüp 29 da bu konuyu tartışmaya başladılar. Henüz bilinmeyen bir söz, Hülya Avşar’ı çileden çıkardı. Avşar, herkesin önünde sevgilisine müthiş bir tokat atıp masayı terketti. Çilingiroğlu, Avşar’ın arkasından sadece gülerek bakmakla yetindi. Ertesi gün de hemen birkaç manken ile Papilyon isimli kulübe gidip sabaha dek eğlendi.

Nisan 1993 – Eski Magazin Haberleri ve Eski Gazeteler için sitemizi takibe devam edin.

Eski Gazete Arşivleri

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar