Menu

Lale Manço: Barış’ın Politikaya Girmesini İstemiyorum

Eşi Barış Manço’nun başucundan hiç ayrılmayan Lale Manço “Barış’ın politikaya girmesini istemiyorum” dedi.

Tansiyonunun aniden yükselmesi üzerine hastaneye kaldırılan Barış Manço’nun bir süre daha hastanede tedavi altında bulundurulacağı belirtildi.

Barış Manço’nun başucundan bir an olsun ayrılmayan eşi Lale Manço, kocasının 12 yıldır yüksek tansiyon şikayeti bulunduğunu belirterek “Bir anne ve eş olarak onun politikaya girmesini istemiyorum” diye konuştu. Ünlü sanatçının tansiyonunun tekrar yükselmesi üzerine doktorlak taburcu edilmesini uygun görmediler.

Taburcu olmayı dört gözle beklediğini belirten Barış Manço, belediye başkanlığı adaylığından vazgeçmediğini söyleyerek “Politikaya devam edeceğim. Başladığım hiçbir işi yarım bırakmadım. Politikaya da sonuna kadar devam edeceğim” diye konuştu. Ünlü sanatçının bugün taburcu edilebileceği belirtildi.

Fotoğraf altı:

Geçtiğimiz perşembe akşamı tansiyonunun aniden 21’e yükselmesi üzerine İstanbul Koşuyolu Kalp Hastanesi’ne kaldırılan Barış Manço, dün taburcu edilmesi gerekirken tansiyonunun tekrar yükselmesi üzerine taburcu edilemedi. Eşi Lale Manço ünlü sanatçıyı bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Şubat 1994 – Meydan Gazetesi Arşivi

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar