Menu

Manken Aylin Arasıl içini döktü

Gözde mankenlerden Aylin Arasıl, ülkemizde mankenliğin yanlış anlaşıldığını, mesleğinin ve meslektaşlarının yıpratıldığını söylüyor.

12 yıldır mankenlik yapan Aylin Arasıl, “Herkes manken olamaz” diyor. Firma sahiplerinden uygunsuz teklifle aldıklarını da belirtiyor.

Mankenler, diğer bir deyişle “incecik vücutlu ağır işçiler.” Defileden defileye, açılıştan açılışa, davetten davete koşuyor, zarif bedenlerinde birbirinden şık kıyafetleri taşıyıp alıcılara beğendiriyorlar. Ancak son dönemde mankenlik mesleğinin yıpratıldığı da bir gerçek.

Her önüne gelen “Mankenim” diye ortaya çıkıp, gazete ve gergilere çıplak pozlar veriyor, gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirip isimlerini gündemde tutmayı başarıyorlar. Bu da mankenlik mesleğini profesyonel anlamda icra eden güzelleri çileden çıkarıyor.

Aylin Arasıl gayrimenkul zengini

İşte, çileden çıkan güzel mankenlerden biri de Aylin Arasıl. 12 yıldır profesyonel mankenlik yapan Aylin Arasıl, mankenliğin, kazançlı bir meslek olduğunu, kazandığını çarçur etmeyen mankenin kısa sürede para sahibi olabileceğini belirtiyor. Kazancının büyük bir bölümünü gayrimenkule yatırdığını itiraf eden Aylin Arasıl, “Bir kuru temizleme dükkanım, bir ev, bir yazlık, Antalya ve Bodrum’da devremülk, Bozcaada’da bir bağ ve bir araba sahibiyim. Yatırım yapmayı seviyorum” diyor. Oyunculuğu da deneyen Aylin Arasıl, sinema ve dizilerde erotizme karşı olmadığını, ancak oyuncu olarak erotik sahnelerle kamera karşısına geçmenin çok güç bir iş olduğunu söylüyor.

Aylin Arasıl Adnan Hoca’nın müridiyle birlikte

Güzel manken, defilelerine ya da tanıtım organizasyonlarına katıldıkları firma sahiplerinden uygunsuz teklifler alıp almadıkları şeklindeki sorumuza ise şöyle yanıt veriyor. “İşimiz bittikten sonra yemeğe çıkma, bir eğlence yerine gitme teklifleri aldığımız oluyor. Ben bunlardan hiçbirini kabul etmedim, etmem de. İş bittiği anda her şey bitmiş demektir.” Aylin Arasıl, üç yıldır, Adnan Hoca’nın müritlerinden Koray Felek ile ciddi bir ilişki içinde olduğunu, şimdilik evliliği düşünmediğini sözlerine ekliyor.

Kasım 1997 – Eski Magazin Haberleri ve Eski Gazeteler için sitemizi takibe devam edin.

 

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar