Menu

Oğuz Çetin: İstanbulspor şampiyon olacak

İstanbulspor’un yeni kaptanı Oğuz Çetin, İstanbulspor forması ile şampiyonluğa ulaşacaklarını iddia ederek “Takımda çok mükemmel bir ortam var. Bunu değerlendireceğiz” diye konuştu.

İstanbulspor’un yeni futbolcusu ve kaptanı Oğuz Çetin, takımının bu sezon ligi şampiyon olarak tamamlayacağını iddia etti.

Sarı siyahlı takımda mükemmel bir arkadaşlık havasının olduğunu belirten Oğuz, “Aynı zamanda birbirinden kaliteli futbolculardan kurulu bir ekibiz. Hangi takımda Aykut, Gerson, Gökhan, Emre, Hamza, Saffet, Salenko gibi futbolcular var. Bu kadro ile bu sene zirveyi kucaklayacağız” dedi.

İstanbulspor’un kaptanı, kulüp başkanı Cem Uzan’ın hem kısa, hem de uzun vadede Türk futboluna büyük katkılar sağlayacak bir yönetici olduğunu da ifade ederek “Onun da gözü bizim gibi şampiyonlukta ve Avrupa Kupalarında. Hedefimiz, İstanbulspor’u Avrupa kupalarında final oynayan ilk Türk takımı yapmaktır” diye konuştu. Öte yandan İstanbulspor, yeni sezon hazırlıklarını Abant’ta dün yaptığı çalışmayla sürdürdü.

Temmuz 1996

Kategori:   Eski Spor Haberleri

Yorumlar