Menu

Şakir Öner Günhan jübile yaptı

Türk Halk Müziğinin sevilen sesi Şakir Öner Günhan 2500 kişinin katıldığı büyük bir davetle 25 yıllık sanat yaşamını noktaladı.

Televizyon, radyo ve sahnelerde, 25 yıl Türk Halk Müziği eserlerini seslendiren Şakir Öner Günhan, 2500 kişiden oluşan bir davetli topluluğunun katıldığı jübileyle sanat yaşamını noktaladı.

Mavi Marmara lokantasında düzenlenen geceye katılarak Günhan’ı yalnız bırakmayanlar arasında Nida Tüfekçi, Nursaç Doğanışık, Vedat Çetinkaya, Hüsamettin Subaşı, Ümit Tokcan, Yıldırım Bekçi, Necla Akben, İbrahim Can ve Uğur Böcekleri yer aldı.

Şakir Öner Günhan ticarete atılıyor

Gece geç saatlere kadar süren jübile gecesine, böylesine büyük bir ilginin gösterilmesinden çok duygulandığını söyleyen Şakir Öner Günhan “Sanat hayatımın son bulmasına çok üzülüyordum, ama beni seven insanların bu kadar çok olması, bütün üzüntümü bir anda sildi. Böyle bir günde beni yalnız bırakmayan bütün dostlarıma ve sanatçı arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ederim” dedi. Türk Halk Müziğine 25 yıl hizmet veren sanatçı bundan böyle ticaretle uğraşacağını belirtiyor.

Mayıs 1991

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar