Menu

Ümit Aktan ve Ümit Tunçağ’dan ümit yok

“İyi Haftalar Türkiye”nin sunucusu Ümit Aktan’la, “Döne Döne”nin sunucusu Ümit Tunçağ, ekranda bekleneni vermekten hayli uzaktılar.

Kamera karşısında sürekli olarak tekleyen ve konuklara anlamsız sorular soran Ümit Aktan’la, yarışma programını müsamere havasında sunan Ümit Tunçağ’a seyirciler büyük eleştiriler yağdırdılar.

Ekranın yeni yayın döneminde, yeni programlarla ekranlara çıkan Ümit aktan ve Ümit Tunçağ bekleneni vermekten hayli uzak gibi göründüler.

Bilindiği gibi yeni yayın döneminin programlarından biri olan “İyi Haftalar Türkiye”ye sezonun en popüler bölümü olarak bakılmaktaydı. Daha program hazırlanmadan hakkında konuşulmuş, izleyici psikolojik olarak benimsemeye başlamıştı. Ancak belki de naklen yayın olmasının verdiği bir dezavantajdan dolayı programın sunucularından Ümit Aktan son derece heyecanlı ve gölgede kaldı. Diğer sunucu arkadaşı Gülgün Feyman’ın hareketliliğine, soğukkanlılığına nazaran hayli soğuk, amatör hatta acemice sunuculuk yapan Ümit Aktan, gerçekten de beklenileni veremedi. Ve “Sabık” spor spikeri gelecek vaad edemedi.

Döne döne ve Ümit Tunçağ

Bir süre öncesine kadar hafif batı müziği prodüktörlüğü yapan bu arada sunuculuğu da birlikte götüren Ümit Tunçağ’ın da televizyon seyircisine göre, Ümit Aktan’dan geri kalır tarafı yok.

Bu eski gazete haberi 1985 Eylül ayında yayınlanmıştır.

Kategori:   Eski Gazete Haberleri

Yorumlar