Menu

“Yendik mi lan” manşeti ve Galatasaray Milan maçı

Neymiş, Milan dünyanın en iyi takımıymış. Cim-bom Avrupa’da yoluna devam ediyor. Galatasaray Milan’a aganigi naganigi yaptı ve UEFA’ya kaldı. / “Yendik mi lan” manşeti ve Galatasaray Milan maçı

Galatasaray ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gösterdi ve 250 milyon dolarlık İtalyan Milan’ı Mecidiyeköy’de devirip tarihe geçti. 1-0 yenik duruma düşen aslanlar yılmadı, Capone ile 1-1’i buldu. Sonra 2-1’i gördü ama vazgeçmedi ve Hakan Şükür ile Ümit’in golleri bu destanı yazdı.

Galatasaray Milan Maçı

Galatasaray Milan Maçı

Galatasaray yine Avrupa’da destan yazdı ve Milan’ı devirip UEFA Kupası’na 3’üncü turdan devam etme hakkını kazandı. Aslan tarihinde ikinci kez bir İtalyan takımını mağlup ederken, Milan’ı da yenen ilk Türk takımı oldu.

Cimbom’un UEFA Kupası 3’üncü turundaki rakibi yarın İsviçre’nin Cenevre kentinde çekilecek kurada belli olacak. Bu kupada maçlar 25 Kasım ve 9 Aralık tarihlerinde oynanacak.

Galatasaray, Avrupa’da yine tarih yazıp Türkiye’yi sokaklara döktü. Binlerce kişi sabaha kadar zafer şarkılarıyla tur attı. Ancak tatsızlıklar da yaşandı. Florya’da toplanan taraftarlar ile polisler arasında kavga çıktı. Adana’da bir kişi yaralandı.

Galatasaray Milan Maçı

Galatasaray Milan Maçı

Kasım 1999 – Eski Spor Haberleri için sitemizi takibe devam edin.

Kategori:   Eski Spor Haberleri

Yorumlar