Menu

Yıldız Tilbe esrarkeş çıktı

Yıldız Tilbe’nin evini basan polisler, ünlü sanatçıyı uyuşturucu kullanmış bir şekilde buldu ve evinde de esrar ele geçirdi.

Narkotik Şube Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, bir istihbaratı değerlendiren ekipler, Rumelihisarı’Nda, Mustafa Gürdal Karagöz adlı bir kişiyi bir miktar esrarla yakaladı. Karagöz’ün uyuşturucuyu aldığını söylediği Nurettin Değirmenci de yakalanarak gözaltına alındı.

Değirmenci, sorgusunda, kendisinin aracı olduğunu, uyuşturucuyu ise Bülent Sert’ten aldığını söyledi. Sert de bu ifade üzerine düzenlenen operasyon sonucu yakaladı. Sert’in, aralarında sanatçı Yıldız Tilbe’nin de bulunduğu çok sayıda kişiye uyuşturucu sattığını bildirmesi üzerine, Tilbe’nin Rumelihisarı’ndaki evine baskın yapıldı.

Baskında, Yıldız Tilbe uyuşturucu kullanmış vaziyette bulundu. Evinde de bir miktar esrar ele geçirilen Yıldız Tilbe gözlem altına alındı. Uyuşturucu kullandıkları tespit edilen Yılmaz Tatlıses, Cihan Demirci, Nesrin Ağzıbağlı, H. Cem Tatlıparmak ve Haldun Tarhan adlı kişiler de toplam 66 gram esrarla yakalandı.

Nisan 1996 – Eski Magazin Haberleri ve Eski Gazete Arşivleri için sitemizi takibe devam edin.

Meydan Gazete Arşiv

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar