Zeki Müren-Bülent Ersoy TRT Bayram TV’sinde Karşı Karşıya

Yıllardır sahnelerde ve plaklarda süren Zeki Müren Bülent Ersoy rekabeti, önümüzdeki Kurban Bayramı’nda ekranlarımıza da yansıyacak.

Bayramın özel eğlence programlarını hazırlayan Erşan Başbuğ, Türk Sanat Müziği’nin bu iki dev ismini ekrana getirebilmek için kolları sıvadı.

Bir yandan yaz dönemi, bir yandan da Kurban Bayramında yayınlanacak özel eğlence programları için çalışmalarını sürdüren TRT’ciler, Türk Sanat Müziği’nin iki ünlü sesi Zeki Müren ve Bülent Ersoy’u bayramda ekranlarımıza getirmeyi planlıyorlar.

TRT’cilerin gönlünde yatan, Müren ve Ersoy’u aynı programda bir araya getirebilmek, hatta stüdyoda buluşturmak. Ancak iki sanatçı da bu proje ile ilgili görüşlerini henüz açıklamadılar.

Erşan Başbuğ’un hazırlayacağı ve 4 gece üst üste izleyeceğimiz bayram özel eğlence programlarında: Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Nükhet Duru, Sezen Aksu, Belkıs Akkale ve Yüksel Uzel gibi, müzik dünyamızın ünlü isimleri ekranlarımıza gelecekler. Söz konusu bu eğlence programlarını Müge Oruçkaptan, Mustafa Yolaşan, Canan Kumbasar ve Güler Kazmacı birlikte sunacaklar.

Haziran 1989 – Günaydın Gazetesi Arşivi