Ajda Pekkan’ın yılbaşı tatili

Ajda Pekkan’ın son yıllarda her davranışının, yeni açtığı mücevherat dükkanının reklamına yönelik olduğunu belirten yakın çevresi, “Ajda satranç ustası gibi hangi taşı ne zaman oynayacağını çok iyi bilir. Mat olacakken birden şah der” şeklinde konuşuyorlar.

Fotoğraf altı: bütün dedikodulara rağmen Ajda Pekkan Ali Bars çifti mutluluklarını gizlemeden gönüllerinde tatillerinde dinlenmeye bakıyorlar. Bu arada Ajda Pekkan dostları ile birlikte olmaktan da büyük mutluluk duyuyor.

Ajda Pekkan’ın yılbaşı tatili / Haberin devamı;

Yılbaşı tatilini Uludağ’da geçiren Ajda Pekkan, “Uludağ’ın tadı kayakla çıkar” diyerek, gününü kayak yapmakla geçiriyor. Her yere eşi Ali Bars’la birlikte giden Ajda Pekkan, evliliği ile ilgili yorum yapmaktan da kaçıyor.

Ajda Pekkan’ın son yıllarda her davranışının yeni açtığı mücevherat dükkanının reklamına yönelik olduğunu belirten yakın çevresi, “Ajda satranç ustası gibi hangi taşı ne zaman oynayacağını çok iyi bilir. Mat olacakken, birden şah der” şeklinde konuşuyorlar

Uzun bir süre gazetecilerden kaçan, TV yapımcılarını peşinden koşturan, plak yapmayan Ajda’nın, dükkanını açmadan birkaç gün önce televizyona çıkmasının, gazetecilere mavi boncuklar dağıtmasının, plak doldurmasının çok iyi hazırlanan bir plan olduğunu söylüyorlar.

Bütün bu dedikodulara rağmen Ajda Pekkan Ali Bars çifti mutluluklarını gizlemeden gönüllerince tatillerinde dinlenmeye bakıyorlar.

Ocak 1988