Menu

Cengiz Abazoğlu Canan Mutluer’i Sahnede Giydirdi

İç çamaşırıyla sahneye gelen Canan Mutluer’e yaklaşan modacı Cengiz Abazoğlu’nun onu soyacağını zannettiler. Oysa Abazoğlu mankeni ustaca giydirmeye başladı.

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Vizon Show’da izleyiciler şaşkınlık içinde kaldılar. İç çamaşırlarıyla gelen mankeni daha da soyunacak sandılar.

Hilton Oteli Fuar Merkezinde dün başlay.an Vizon Show’un 10. yıl gösterilerinde en büyük ilgiyi modacı Neslihan Yargıcı’nın siyah çarşaflı mankeni çekti.

350 kıyafetin tanıtıldığı, 29 firmanın ürünlerini 92 manken aracılığıyla sunduğu gösteride, siyah çarşaflı kıyafet “modada tesettür” adıyla tanıtıldı.

Bu arada Hintli ve denizci kıyafetleri de ilgi topladı. 3 gün sürecek olan Vizon Show’a katılan firmaların sahiplerine ve mankenlere altın rozet verileceği bildirildi.

Her türlü zevke hitap edebilmek için ilginç kıyafetlerin aynı podyumda sunulması davetlileri şaşkına çevirdi. Bir yanda kapalı manken, diğer yanda da çıplak mankeni görenler ne tarafa bakacaklarını şaşırdılar. Vizon Show’da Sümerbank, Zeki Triko ve Penyelüks’ün kreasyonları da tanıtılıyor.

Canan Mutluer Çıplak Geldi Giyinip Gitti

Vizon Show’a katılan Canan Mutluer, podyuma iç çamaşırlarıyla geldi. Herkes, striptiz şov sunacağı belirtilen mankenin daha da soyunmasını beklemeye başladı. İç çamaşırıyla piste gelen manken Canan Mutluer’e yaklaşan modacı Cengiz Abazoğlu’nun onu soyacağını zannettiler. Oysa Abazoğlu mankeni ustaca giydirmeye başladı. Bu arada salondan uğultular yükseldi.

Çıplak geldiği defilede giydirilen Canan Mutluer pistte daha fazla durmadı ve giyinik olarak defileyi terk etti.

Nisan 1989 – Günaydın Gazetesi

Eski Magazin Haberleri Eski Gaste’de…

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar