Teke öttüren otu cinsel gücü şaha kaldırıyor

55 yaşındaki tüccar Kemal Gök, teke öttüren otu nu balla karıştırıp yedikten sonra eşiyle günde 5 kez cinsel ilişkide bulunduğunu açıkladı.

Büyük bulunuşunu Tempo dergisine anlatan, torun torba sahibi Kemal Gök keşfini ve uygulama sonuçlarını şöyle değerlendirdi:

Antakya’nın Kırıkhan ve Hassa ilçeleri arasındaki Amanos dağlarının tepesinde yetişen Teke öttüren otunun marifetlerini dedemlerden duymuştum. Koyunları ve koçları, yeşerdiği alanlara salan çobanlar görmüşler ki bu otu yiyen koçlar azgın hale geliyor.”

“bu olayı ben de test ettim. Dağa çıkardığım bütün koyunlar gebe kaldı. Bunun üzerine otu alıp dövdükten sonra balla karıştırdım. Akşam işten eve giderken iki kaşık yiyorum, boğa gibi oluyorum. Eşim tahammül edebilirse günde 5 kez seks yapabiliyorum. Bu karşınızdaki kişinin dayanma gücüne bağlı. Bu ottan sonra artık mutluluk çubuğu gibi suni şeylere gerek yok”

Seksologlar diyor ki:

“Otun cinsel gücü artırma özelliği olabilir”

Seksolog Dr. Akif Poroy, teke öttüren otunun varlığından haberi olmadığını söyleyerek “Böyle bir şey olabilir ancak bunun bilimsel deneylerle araştırılması gerekir” dedi.

Dr. Poroy daha sonra şöyle konuştu: “55 yaşında bir adam günde 4 defa ereksiyona ulaşabilir. Eğer sağlıklıysa. Ama o yaşta böylesine çok ereksiyona ulaştıracak kadının da bir takım nitelikleri olması gerekir. Karısı da onun yaşındaysa biraz zor. Ama belki Claudia Schiffer olsa beş defa da ereksiyona ulaşabilir.”

Aralık 1993