Ayşecik’e aşık olan 2 cüce birbirine girdi

Ayşecik’e olan aşkları yüzünden Pamuk Prenses ve 7 Cüceler filmini çeviren cücelerden ikisi, Keloğlan Aydın Babaoğlu ile Neşeli Tayyar yıldız birbirlerine girmişlerdir.

Bu yüzden 7 cücenin altı ay süren beraberlikleri sona ermiştir. Bu suretle yaz aylarında çekimine başlandığı günden itibaren cüceler arasında başlayan aşk rekabeti son günlerde su yüzüne çıkmıştır.

Ayşecik’e çılgın gibi aşık olduklarını açıkça söyleyen iki cüce, her fırsatta birtakım nahoş olaylara sebep olmuşlardır. Bu durum birbirlerini kıskanan diğer beş cüce arasında da huzursuzluk yaratmıştır. Bu konuda topladığı sempatiye güvenen Keloğlan 21 yaşındaki Aydın Babaoğlu ağırlığını ortaya koyarak şöyle konuşmuştur;

“Ayşecik’e deliler gibi aşığım. Değil Neşeli, dünyanın en yakışıklı ve kuvvetli erkeği bile çıksa karşıma, yine de onu kimse elimden alamayacaktır. Boyumun ufaklığına bakmayın. Ummadık taş baş yarar. Neşeliye gelince; aramıza rekabet girdi. Onunla bir olmamız artık imkansız. Elimden her an bir kaza çıkabilir.”
Konuşmayı gülerek karşılayan Neşeli Tayyar Yıldız ise, “Bu işler zorbalıkla olmaz. Ayşecik en çok benimle ilgilendi. Keloğlan bunun farkında değil. O önce aynaya bakıp kendi haline baksın, ben ondan yakışıklıyım” demektedir.

Mart 1971