En seksi sporcu Gabriela Sabatini

İtalya’da düzenlenen ankette dünyanın en ünlü ve başarılı tenisçilerinden Gabriela Sabatini bu ünvana layık görülmesi sporseverler tarafından da olumlu bir şekilde karşılandı.

Sporu yapmak kadar seyretmek de insana ayrı bir zevk verir. Hele hele seyrettiğinizde içinizi açacak, baktıkça sizi büyüleyecek bir güzellik varsa karşısında işte o zaman keyfine doyum olmaz.

İşte İtalya’da spor gazete ve dergileri arasında yapılan bir ankette en seksi sporcu yarışması da düzenlenmiş. Ve Arjantinli güzel tenisçi Gabriela Sabatini bu unvana layık görülmüş.

Şu İtalyanlar doğrusu işini biliyor. Güzelden de anlıyorlar. Zaten resmini görüp de Sabatini’yi beğenmeyecek birini bulmak zor doğrusu. Korta çıktığında kısacık eteği ile tüm sporseverlerin yüreğini hoplatan bu Güney Amerikalı güzel mankenleri bile kıskandıracak vücut ölçülerine sahip.

Turnuvalardan sonra verilen yemeklere geldiği zaman da Sabatini’nin etrafında bir anda erkekler pervane oluyorlar. Henüz 18 yaşında olan Arjantinli tenisçiyi korumak da babasına düşüyor.

Ocak 1990