Menu

İlk Lotaryalı Dizi: Cesur ve Güzel

Kuruluşunun üzerinden çok geçmemesine karşın, televizyon tarihimizdeki bazı ilklere adını yazdıran Magic Box, bugün yayına süreceği Cesur ve Güzel adlı diziyle de ülkemizde ilk kez lotaryalı dizi dönemini başlatacak.

Tüm Akdeniz ülkeleri ve Amerika’da geniş yankılar uyandıran Cesur ve Güzel, “Beverly Hilss’teki zenginlerin dünyasında yaşanan görkemi, tutkulu aşkları, ihtirasları ve akıl almaz entrikaları, göz kamaştıran mekanlar içinde ekranlarımıza yansıtacak. Bu diziyi dikkatle takip eden Magic Box seyircilerinden 30’u yapılacak çekiliş sonrasında birer bulaşık makinesi kazanacaklar.

Cesur ve Güzel Konusu

Orijinal adı The Bold and Beautiful olan Cesur ve Güzel, özellikle hanım seyircileri ekran başına toplayacak nitelikte. Birer saatlik 100 bölümden oluşan ve başta Fransa ve İtalya olmak üzere gösterime girdiği Akdeniz ülkelerinde çok büyük bir ilgi gören bu yeni dizi, bir Amerikan yapımı.

Cesur ve Güzel’in konusu, ABD’nin ünlü sosyete beldesi Beverly Hills’de geçiyor. Dizide, iki aile odak olarak alınıyor. Forrester ve Logan aileleri. Söz konusu iki aile arasındaki amansız savaş ise moda dünyasında gelişiyor.

Lotaryalı Dizi

Cesur ve Güzel’in Star 1 ekranlarına yansıtılan tanıtım filmlerinde ilan edildiği gibi, adını, adresini ve telefon numarasını verilen adrese gönderen seyircilerin, bu diziyi çok dikkatli takip etmeleri gerekiyor. Diziyi dikkatle izleyenler arasında önümüzdeki günlerde bir çekiliş yapılacak. Bu çekilişte belirlenecek olan seyircilere ise Cesur ve Güzel ie ilgili sorular yöneltilecek. Soruları doğru yanıtlayanlar, Magic Box’ın ödül olarak ortaya koyduğu 30 bulaşık makinesinden birinin sahibi olabilecekler. Ne demeli? “Lotaryalı dizi” dönemi başladığına göre, en iyisi “Size de çıkabilir” demek galiba.

Haziran 1991 – Günaydın Gazetesi Arşivi

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar