Menu

Jethro Tull İzmir Konseri

5. Uluslararası İzmir Festivali programı içinde Efes Antik Tiyatro’da 15 bin kişiye konser verecek Jethro Tull, Türkiye’ye ilk kez gelecek.

Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası İzmir Festivali 10 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Efes Antik Tiyatro’da Yunus Emre Oratoryosu ile başlayacak olan festival programı, dünyaca tanınmış jazz rock grubu Jethro Tull’un dev konseri ile kapanacak.

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı Başkan Yardımcısı Filiz Sarper, festivalde kısıtlı maddi olanaklar çerçevesinde en iyiyi yapabilme uğruna büyük çaba sarf ettiklerini söyledi.

Vaya Con Dios İzmir’de

Dünyaca ünlü Belçikalı pop grubu Vaya Con Dios, 13 Haziran Perşembe günü İstanbul Hilton Convention Center ve 15 Haziran Cumartesi günü İzmir Çeşme Dokuz Buçuk Disco’da iki konser vermek üzere Türkiye’ye geliyor. Vaya Con Dios ülkemizde Neh Nah adlı parçaları ve Night Owl adlı albümleriyle tanınıyor. Grubun Türkiye konserlerini organize eden Reksotek, yaz boyunca birçok sürpriz isimlerin konserlerini sürdüreceğini açıkladı.

Kategori:   Eski Magazin Haberleri

Yorumlar