Safiye Soyman 40 milyon lira verdi göğüslerini küçülttü

Şarkıcı Safiye Soyman’ın göğüsleri, kavun gibiyken, şimdi portakal gibi oldu.

Dostlarına sık sık göğüslerinin büyüklüğünden rahatsız olduğunu belirten genç sanatçı Safiye Soyman, ameliyat olup isteğine kavuştu.

Yaklaşık 40 milyon lira harcayarak göğüslerini küçülten Safiye Soyman, “Şimdi kendimi çok rahat hissediyorum” diye konuştu.

Haberin devamı;

Türk Sanat Müziğinin sevilen ismi Safiye Soyman, göğüslerinin büyüklüğünden şikayet ederek, geçtiğimiz günlerde ameliyat oldu. Özel bir klinikte ameliyat olan Soyman “Göğüslerini küçültmek bana tam 40 milyona mal oldu ama çok rahatladım” dedi. Doktor Ömer Alp tarafından ameliyat edildiğini söyleyen ünlü sanatçı Safiye Soyman, “Herkes göğüslerini büyütür, sen küçülttün diyorlar ama, benimkiler o kadar büyüktü ki, kendimi çok şişman hissediyordum. Göğüslerim beni çok kilolu gösteriyordu. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum” diye konuştu. Dostlarına sık sık göğüslerinin bü-yüklüğünden dert yandıktan sonra onları ameliyatla, kavun büyüklüğünden, portakal büyüklüğüne indirten Safiye Soyman, 6 ay ara verdiği televizyon çekimlerine de gönül rahatlığı içerisinde başladığını söyledi. Ünlü sanatçı “İlk kez küçük göğüslerimle Vur Patlasın Çal Oynasın adlı programda ekrana geleceğim.” şeklinde konuştu.

Aralık 1993