Şehnaz Tango
Şehnaz Tango

Şehnaz Tango’da işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlıyor

Muhsin 48 saatlik gözetim süresince Şehnaz’da kalmaktadır. Bu arada Muhsin’in kumarda kaybettiği paranın nasıl ödeneceği düşünülmektedir.

Show TV-21.00

Muhsin, hastaneden çıktıktan sonra Şehnaz’da kalır. 48 saatlik gözetim süresi boyunca Şehnaz’da kalacaktır. Muhsin ile Şehnaz sürekli kumarda kaybedilen paranın hesaplarını yapmaktadırlar. 48 saatin bitiminde Muhsin kendi isteği ile evine döner. Bu kez Şehnaz onun gitmesini istemez ama açıkça da söyleyemez.

Nurşen ile Gülşen eve geldiklerinde babalarını göremeyince, Muhsin’in gitmesini Şehnaz istedi sanırlar ve Şehnaz’a kızarlar. Diğer taraftan, Rana evindeki çekmeceleri düzeltirken Muhsin’in ablası Saime tarafından kendisine gönderilmiş ve açılmamış bir mektup bulur. Şehnaz, Ziya’ya işi kabul ettiğini söyler. Muhsin ise, iyileştikten sonra Papirüs’ün yeni patronu Billur ile konuşmaya gider. Billur çok çetin bir kadındır. Tam bu görüşme esnasında Reşat gelir, Muhsin ne yapacağını şaşırır… Perran Kutman ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerini paylaştıkları “Şehnaz Tango” her geçen gün kendini izleyiciye sevdiriyor.

Şubat 1995 – Eski Magazin Haberleri ve Eski Gazeteler için sitemizi takibe devam edin.