Menu

Şevki Yılmaz: Fazla çocuk doğurun

Rize Belediye Başkanı Şevki yılmaz, kadınlara “Sizlere sağlıklı ve her biri Fatih olabilecek evlatlar doğurmanız öğretildi. Bunu böyle bilin ve uygulayın” dedi.

Refah Partisi Kocaeli İl Kadın Komisyonu tarafından İzmit Körfezinde düzenlenen tekne gezintisinde, ilahiler eşliğinde deniz sefası yapan yaklaşık 500 türbanlı kadın stres attı.

Geziye katılan Rize’nin RP’li Belediye Başkanı Şevki Yılmaz yaptığı konuşmada, Atatürk ilkelerini kastederek, kişiye ait ilkeler bulunamayacağını ifade etti ve “Dünyada sadece Allah’ın ilkeleri vardır” dedi.

Başkan Yılmaz, kadınlara “Sizlere yarının fatihlerini dünyaya getirmeniz öğretildi ve bunu yapın” dedi. Yılmaz’ın konuşmasını sık sık alkışlarla kesen kadınlar, zaman zaman ilahilere eşlik etti.

Ağustos 1995 – Eski Gazeteler için sitemizi takibe devam edin.

Kategori:   Eski Siyaset Haberleri

Yorumlar

  • Posted: 4 Aralık 2017 16:34

    Bre

    şrfsiz köpek ülke nufusu artıkca milli gelir düşer olur sana köle şerefsiz cahil köpek
  • Posted: 7 Aralık 2017 15:27

    Hakan

    Bu ülkede Bakanlık yapmış Bayraktar, Bir konuşmada,2013′de “Türkiye'nin Müslüman bir ülke olduğunu ve “konumu itibariyle” mucitler çıkaramadığını, bunun için gençlerini ara elemen yetiştirelim..Müslüman Ülkeyiz, Bizden Mucit Falan Çıkmaz! demişti ” Siz bu sözlerden ne anlarsınız. Benim aklıma köle gelmekte.! Bu ülkede - Okuyan bilgili adamla dalga geçilip aşağılanıyor. Ancak ara elaman olabilecek kapasitedeki adamlar Bakanlık yaparsa böyle şeyleri daha çok duyacağız. Uzun zamandır söylüyorum Bunların Amaçı Türkiye'yi - Hindistan, Brezilya, Tayland gibi ucuz işgücüne sahip büyük devletlerin sömürdüğü bir ülke haline getirmek. sermayenin kölesi yapmak. örnek verdiğim ülkelerde global sermayeye ucuz iş gücü sağlamaktalar. Onun dışında ar-ge faaliyetleri çok az, refah seviyesi düşük. 3 çocuk saçmalığı, 4+4+4 saçmalığı yine bu saçma politakanın nedenlerinden. Bir ülkede Nufus artıkça Milli gelirin düşer