Ahu Tuğba sinemayı bıraktı

Ahu Tuğba, “Yıllardır bacaklarım, sırtım ve boynum filmlerde görüntü. Seyirci artık vücudumu ezbere biliyor. Değişik senaryolarla karşıma gelsinler, filmlerde oynayayım” diyor. Sahne hayatını sürdüren Ahu Tuğba, her gece değişik, hareketli şovlarla seyircileri büyülüyor.

“Bol seks sahneli filmler yerine, olay yaratacak ve değişik mesajlar verecek filmler yapmak istiyorum” diyen Ahu Tuğba, sahne hayatını her gece değişik ve hareketli şovlarla sürdürüyor.

Haberin devamı;

Sinema defterini şimdilik kapadığını belirten Ahu Tuğba, “Yeşilçam’dan göğsüm kapalı, alnım ak çıktım” dedi.

Seyircilerin yıllardır sevişme sahnelerinde boynunu, sırtını ve bacaklarını görmekten bıktıklarını belirten Ahu Tuğba “Ben sahneden sinemaya geçen bir sanatçıyım, yine sahnelere döndüm. Kaliteli bir senaryo ile karşıma kim gelirse onunla film yaparım. Yıllardır birbirine benzeyen senaryolarla karşıma geliyorlar. Seyircilerim aynı sahneleri görmekten bıktı” şeklinde konuştu.
Ahu Tuğba, sinema hayatını sevdiğini yenilikler yapmak istediğini de sözlerine ekleyerek şöyle konuştu:

“Yeşilçam’da Beyaz Ölüm, Yosma gibi bazı filmler çevirdim. Bunları severek oynadım. Ancak daha sonra bana, buna benzer senaryolarla karşıma geldiler. Ben istiyorum ki çevirdiğim filmler olay yaratsın, değişik bir mesaj versin. Benim çevirdiğim bir film daha önce başka bir isimle oynamış oluyor veya ilk defa ben filmi çeviriyorum. Aynı senaryo başka bir isimle karşıma çıkıyor. Bu tür çalışmaları sevmiyorum.

Filmlerde sevişme sahneleri oluyor. Bu dünyanın her yerinde var. Ancak ben bugüne kadar seks filmi çevirmedim. Filmlerde sırtım, boynum ve bacaklarım göründü. Bunu çeken kişi yakın ve uzak zum yaparak daha seksi hale getiriyor. Benim göğüslerim veya mahrem bir yerim bugüne kadar göründü mü? Artık seyirci benim boynumu ve sırtımı görmekten bıktı. Bu tür senaryolarla karşıma kimse gelmesin.”

1985