Bu sevda bitmez!

Fenerbahçe’den Efes Pilsen’e kiralanan İbrahim Kutluay “Ne Kanarya’dan ne de Demet Akalın’dan vazgeçerim” dedi.

Evet, Fenerbahçe basketbol takımından bir yıllığına Efes Pilsen’e kiralanan İbrahim Kutluay’ın ne sarı lacivertli renklere ne de hayat arkadaşı Demet Akalın’a olan aşkı bitiyor. Bu iki isim tecrübeli sporcunun hayatında çok önemli bir yer teşkil ediyor kuşkusuz. Yeni sezonda Efes’in formasını terletecek olan İbrahim Kutluay “Benim gönlüm hala Fenerbahçe’de. Profesyonel olduğum için Efes’e geldim. Bir yıllık bir süreç bu. Seneye yine yuvama döneceğim. Bu zaman zarfında yeni takımıma ısınarak başarısı için çaba göstereceğim. Zaman en iyi ilaçtır. Gelecekle ilgili büyük planlarım var” şeklinde konuştu.

İş ve aşkı birbirinden iyi ayıran isimlerden biri olan İbrahim Kutluay genç yaşına rağmen profesyonelliği elden bırakmıyor. Gönlünün Fenerbahçe’de olduğunu ancak şartların kendisini Efes’e yönelttiğini söyleyen İbrahim Kutluay, “Ben Fenerbahçe’nin maçlarını yine izlemeye gideceğim. Zaten bu takımdan kopmam diye bir şey söz konusu olamaz. Yeni sezonda onlara başarılar diliyorum. Yeni takımımda da üzerime düşeni yapacağım. Ekmeğini yediğim, formasını taşıdığım takıma nankörlük yapamam. Çünkü ben İbrahim Kutluay’ım” yorumunu yaptı

İbrahim Kutluay’dan evlilik mesajı var

Yeni sezonda Efes Pilsen’in formasıyla mücadele edecek olan İbrahim Kutluay şarkıcı Demet Akalın ile olan uzun birlikteliğini nikah masasında noktalamayı düşündüğünü gizlemiyor. Kutluay “Hayat arkadaşım Demet ile ilişkimizi evliliğe taşımak istiyoruz. Onu seviyorum” dedi.
1999