Ebru Gündeş Haberleri
Ebru Gündeş Haberleri

Ebru Gündeş Haberleri / Eski Magazin Haberlerinden Derleme

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ebru Gündeş ile ilgili eski haberler / Eski Ebru Gündeş Haberleri;

Son günlerin flaş ismi şarkıcı Ebru Gündeş’in bir yalanı daha ortaya çıktı. Hafta Sonu gazetesi, Ben hayatımda flört etmedim diyen Ebru Gündeş’in 1991 yılında Hamdi Vardar adlı bir gençle evlendiğini belirledi.

Ebru Gündeş’in sakladığı eski kocası Hamdi Vardar / Ebru Gündeş Haberleri

1.5 ay sonra eşinden ayrı yaşamaya başlayan Ebru Gündeş, 2 yıl sonra boşandı. Ebru Gündeş, daha önce de “Babam öldü, öksüz büyüdüm” demiş, Hafta Sonu babasını bulunca yalan söylediği anlaşılmıştı.

Fotoğraf altları: Ebru Gündeş, üstte görüldüğü gibi telli duvaklı gelin olmuş, daha sonra da Avrupa ülkelerinde 1.5 ay süren bir balayına çıkmışlar.
Ebru’nun şöhret için söylediği yalanlar bir bir ortaya çıkıyor.

Ebru Gündeş ve Hamdi Vardar

Ebru Gündeş ve Hamdi Vardar

Haberin devamı;

Türk Sanat Müziğinin son gözdesi Ebru Gündeş, yalanlarıyla çabuk gelen şöhretini baltalıyor. Sahneye ilk çıkmaya başladığı günlerde gazetecileri yalancılıkla suçlayan Ebru Gündeş’in yalanları, şimdi bir bir ortaya çıkıyor. Uyanık şarkıcı, “Babam öldü, öksüz büyüdüm” diyerek, duygu sömürüsü yapmıştı. Fakat bunun yalan olduğu, çok çabuk anlaşıldı ve Hafta Sonu gazetesi, Ebru’nun görmek bile istemediği babasını ortaya çıkardı. Bütün bu gerçeklere rağmen Ebru Gündeş, yine de bunu reddetti ve hızla tırmandığı şöhret zirvesinden, geldiği yere lanetler yağdırdı. Ebru Gündeş’in 2. Sahtekarlığını ortaya çıkarmak da Hafta Sonu gazetesi için fazla güç olmadı.

“Ebru evlenip boşanmış” söylentisinin gerçek olduğu, hemen anlaşıldı. “Ben hayatımda flört dahi etmedim. Bir erkeği sevecek zamanım da yok” diyen Ebru’nun, telli duvaklı fotoğraflarını ele geçiren Hafta Sonu, evlilik hikayesini de ayrıntılarıyla öğrendi. 2 yılda eşinden boşanan Ebru Gündeş, geçen aylarda Hülya Avşar’ın eski sevgilisi Abdullah Gencal’la nişanlanmıştı. Sonuçta Ebru Gündeş ne söylese, Hafta Sonu bunun tersini kanıtlıyordu. Ebru’nun kısa evlilik hikayesi 1991 yılında başlıyor. Ebru Gündeş o zamanlar düğün salonlarında şarkı söyleyen, çıtı pıtı bir şantöz. Belçika’da çalışan gurbetçi Hamdi Vardar, bir düğünde dinlediği ve de daha sonra aşık olduğu bu genç şantözü, araya aracılar koyarak istetir. Hamdi Vardar, başta sanatına karışmaması olmak üzere Ebru’nun tüm şartlarını kabul ederek 1991 yılında onunla evlenir. Üstelik evliliğin şartlarının arasında paralı gurbetçi Hamdi Vardar’ın Ebru’ya bir kaset yapması da yer almaktadır. Nitekim bu iş için Hamdi Vardar bey, 150 milyon lira harcar. Derken, Avrupa ülkelerinde 1.5 ay süren balayı gezisine çıkarlar. Ebru Gündeş’in şöhret yolu açılınca, ne yapıp edip başta annesi Müjgan Hanım olmak üzere araya girenler, Ebru’yu kocasından ayırırlar. Evlilik 2 yıl sürer, ama 1.5 ayın ardından iki genç ayrı yaşamaya başlarlar. Bu arada Ebru Gündeş de şöhret merdivenlerini üçer beşer tırmanır ve 4-5 ay gibi kısa bir sürede zirveye ulaşır. Ebru’yu, bu arada herkes tanır ama o artık geçmişini tanımamakta kararlıdır. Hamdi Bey’e gelince kahrından sigaraya ve alkole başlar, Ebru Gündeş’den de boşanmak zorunda kalır.

Temmuz 1993

Ebru Gündeş anne oluyor! / Eski Ebru Gündeş Haberleri

Sahnelerin genç assolisti Ebru Gündeş, asker yolu gözlüyor.
Bir taraftan manken ve sinema sanatçısı Atilla Saral’ın askerde oluşuna üzülen Ebru Gündeş bir taraftan da hamilelik telaşı yaşıyor.

Hamileliğini sır gibi saklayan Ebru Gündeş, bir arkadaşının sırrını açığa vurması üzerine iki aylık hamile olduğunu gizlemedi ve “Biz Atilla ile nasıl olsa evleneceğiz hamileliğimi saklamama gerek yok ki” diye konuştu.

Şubat 1995

Ebru Gündeş Erkan Yolaç Show’da / Eski Magazin Haberleri

Eski Ebru Gündeş Haberleri

Eski Ebru Gündeş Haberleri

Erkan Yolaç Show’da bu akşam yine birbirinden ünlü sanatçılar ve sürprizler var.
Yönetmenliğini Atilla Özgür’ün yaptığı programa konuk olarak Ebru Gündeş, Özdemir Erdoğan, Kamil Sönmez, Of Aman Nalan ve Bay X katılacak. Ünlü konuklar Erkan Yolaç’la sohbet edecek, şarkı söyleyecek ve Evet-Hayır oynayacaklar.

Bu eski gazete haberi 11 Mart 1996’da yayınlanmıştır. Eski gazeteler için sitemizi takibe devam edin.

Ebru Gündeş parfüme servet harcıyor / Ebru Gündeş Haberleri

Ebru Gündeş - Eski Haberler

Ebru Gündeş – Eski Haberler

Türk Sanat Müziğinin genç yorumcusu ebru Gündeş, şu sıralar yoğun bir çalışma temposu içinde. Son albümünü tamamlamak üzere olan şarkıcı, yeni başladığı “Ebru” adlı diziden arta kalan zamanını da ekstra işlerle dolduruyor.
Geçenlerde Kıbrıs’ta düzenlenen bir gecede sahne alan Ebru Gündeş’in tepeden tırnağa parfüm banyosu yapması ilgi çekti. Gucci-Envy, Emperio Armani, Calvin Klein, Kenzo Jungle markalı fiyatları 50-70 milyon arası değişen parfümleri tercih eden sanatçının aylık parfüm faturası ise hayli kabarık. Çünkü Ebru Gündeş, bir şişe parfümü iki gecede bitiriyor.

Kasım 1999 – Eski Fotoğraflar ve Eski Magazin Haberleri için sitemizi takibe devam edin.

Ebru Gündeş slikonla göğüs büyüttü

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş

Ses sanatçısı Ebru Gündeş de göğüslerini slikonla büyütenler kervanına katıldı.
Uzun süredir Lunapark Gazinosunda sahneye çıkan Ebru Gündeş, yaklaşık 250 milyon lira harcayarak göğüslerine istediği şekli verdirtti.

Özel bir klinikte geçirdiği başarılı bir operasyonla iki göğsünü de slikon taktırarak büyüttüren Ebru Gündeş, “Hayırlı olsun, bayağı yakışmış” diyen dostlarına “Güzele ne yakışmaz” karşılığını verdi.

Fotoğraf altı: Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, aynı sahneyi paylaştığı Ebru Gündeş’i “Bu göğüsler sana çok yakışmış. Fıstık gibi oldun” diyerek kutladı.

Nisan 1996 – Meydan Gazetesi Arşiv

Süleyman Demirel Ebru Gündeş’i dinledi / Nostalji Ebru Gündeş Haberleri

Ebru Gündeş Nostalji Haberleri

Ebru Gündeş Nostalji Haberleri

Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve eşi, özel doktoru ve Numune Hastanesi Başhekimi Osman Müftüoğlu’nun 7 yaşındaki oğlu Raşit’in sünnet düğününde Ebru Gündeş ve Coşkun Sabah’ı dinlediler.
Konuklar arasında Dışişleri Bakanı Hikmet Çetin ile eski Devlet Bakanı Ekrem Ceyhun ve eşleri de bulunuyordu. Ebru Gündeş’in “Demir Attım Yalnızlığa” şarkısını söylemesi konuklar arasında siyasi esprilere neden oldu. Demirel’in Coşkun Sabah’ı uzun uzun alkışlaması üzerine de konuklar “En büyük baba” diye slogan attılar.

Haziran 1993