Gloria Gaynor Beşiktaş Balosu için İstanbul’da

Gloria Gaynor’un iki saat sürmesi beklenen konserinin 45 dakikada bitmesine en çok üzülenler, konseri 5 bin lira karşılığında altın koltuklardan izleyenler oldu.

Zenci şarkıcı Gloria gaynor, İstanbul’daki konserinde az şarkı söyledi, çok alkış aldı.
Beşiktaş Kulübü balosuna katılmak üzere İstanbul’a gelen ün-

Fotoğraf altı: İstanbul Şan Sineması’nda dün gece bir konser veren ünlü zenci şarkıcı Gloria Gaynor hayranları tarafından çılgınca alkışlandı.

8. sayfadan devam;

Ünlü şarkıcı Gloria Gaynor, balo öncesi Şan Sineması’nda bir konser verdi. Parçalarını play-back eşliğinde söyleyen Gloria Gaynor, özellikle “Tonight Tonight” ve “Reach Out I’ll Be There” gibi ünlü parçalarla takdir topladı. Sıra Türkiye’de tanındığı parçası “I’ll Vive Survive”a gelince ise izleyicilerin büyük tezahüratıyla karşılaşan şarkıcı, bu parçasını izleyenlerin alkışlarıyla ve zaman zaman sahneden inerek onlarla birlikte söyledi. Gloria Gaynor’un bu şarkıyla programını bitirmesi, konserin en büyük sürprizi oldu. Daha önceden iki saat süreceği bildirilen konserin 45 dakikada bitmesine inanamayan izleyicilerin büyük bir kısmı önce sinemayı terk etmedi. Gloria Gaynor’ın sinemanın arka kapısından çıkarak arabaya binip gitmesi üzerine sinema görevliler tarafından boşaltıldı. Bu beklenmedik olaya en çok üzülenler ise konseri 5 bin lira karşılğında “altın koltuk”lardan izleyenler oldu.

Mayıs 1983