Menu

İbrahim Tatlıses Derya’yı yine dövdü

İbrahim Tatlıses, yine eline hakim olamadı. Uzun süredir birlikte yaşadığı Derya Tuna, İbrahim Tatlıses’in dayaklarına daha fazla dayanamayınca oğlu İdo’yu da alarak annesinin evine gitti.

Kadın dövme alışkanlığından kurtulamayan İbrahim Tatlıses, uzatmalı nişanlısı Derya Tuna’yı bir kez daha isyan ettirdi. Önceki gece geç saatlerde aralarındaki tartışma sonucunda sinirlenen İbo, Derya’yı dövmeye başlayınca iki sevgili arasındaki ipler son kez koptu. İbrahim Tatlıses’in komşuları, gece evden kavga sesleri geldiğini sabahın erken saatlerinde Derya’nın oğlu İdo’yu da alarak evi terk ettiğini söylediler.

Birlikte oldukları süre içinde birçok kez kavga eden ve çoğunlukla da İbo’nun dayğıyla sonuçlanan kavgalarda Derya yine oğlunu alarak evden ayrılmıştı. Kısa süreli olan ayrılıklardan sonra Derya Tuna yeniden evine dönmüştü. Ancak Derya’nın yakınları, olayın bu kez farklı olduğunu İbo’nun dayak olayını tokadın dışına çıkararak, yumruklarını konuşturduğunu ileri sürdüler.

Derya Tuna’nın bu kez İbrahim Tatlıses’e dönmeyeceğini iddia eden yakınları, “Derya onu bu kez affetmeyecektir” diyorlar.

Mart 1994

Kategori:   Eski Gazete Haberleri

Yorumlar