Orhan Ertanhan
Orhan Ertanhan

Orhan Ertanhan Romen kız ile evleniyor

Ünlü tv spikeri Orhan Ertanlan 25 Temmuz’da 4’üncü evliliğini yapacak.

Vakıfbank bayan voleybol takımının oyuncusu Romen Monika Susman ile nişanlanıp, yaşamını birleştirmeye hazırlanan Orhan Ertanhan, “Birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz” dedi.

Monika da bir erkekte aradığı tüm özellikleri Orhan Ertanhan’da bulduğunu söyledi.

Haberin devamı;

Ünlü tv spikeri Orhan Ertanhan’ın 25 Temmuz’da 4’üncü evliliğini Vakıfbank bayan voleybol takımının Romen oyuncusu Monika ile yapacağı öğrenildi.

Romen Monika Susman ile nişanlanıp yaşamını birleştirmeye hazırlanan Orhan Ertanhan “Birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz. Önceki evliliklerimin yürümemiş olması bu evliliğimizin de bozulacağı anlamına gelmez. Hakkında söylenenlerin yanlış olduğunu herkes görecek” dedi.

Monika ile ilk tanıştıklarında evliliği düşünmediğini ancak zamanla aralarında büyük bir aşk doğduğunu söyleyen TRT Haber Dairesi Başkan Yardımcısı ve spiker Orhan Ertanhan’ın ilk eşi Fügen Ertanhan doğum sırasında hayatını kaybetmişti. Ünlü spiker ikinci evliliğini tiyatro sanatçısı Derya Baykal ile üçüncü evliliğini ise Nilgün Polat ile yapmıştı.

Asıl mesleği makine yüksek mühendisliği olan Monika Susman üç yabancı dil biliyor. Yüzden fazla ödülü bulunan Monika, nikahı Romanya’da ailesinin evinde yapmak istediğini söyledi.

Temmuz 1992