“Yalnız Prenses” kitabından: Prenses Diana doyumsuz kadın

Prens Charles’tan ayrılma aşamasında bulunan Prenses Diana’nın cinsel açıdan doyumsuz olduğu ve çok sayıda evli erkeği yatağına çektiği öne sürüldü.

Bu iddialar Nicholas Davies tarafından kaleme alınan ve piyasaya yeni çıkan “Diana: Yalnız Prenses” isimli kitapta yer aldı.

Kitabıyla ilgili açıklamada bulunan Davies, “Diana’nın yakın geçmişte, iki evli erkekle hiç kimsenin bilmediği aşk maceraları yaşadığını” öne sürdü. Bu kişilerin kimliklerini açıklamayamayacağını ifade eden yazar, erkeklerden birinin kendi arkadaşı, diğerinin ise onun samimi dostu olduğunu iddia etti.

Kendi arkadaşının Diana ile ilişkisini iki haftadan fazla sürdüremediğini öne süren Davies, buna gerekçe olarak “Diana’nın her gün daha fazla seks istemesini” gösterdi. Leydi Di’nin bir gecede en az beş kez seks istediğini öne süren yazar, “Diana’nın kancasını taktığı erkekleri sabaha kadar bırakmadığını” savundu.

Leydi Di TV’de yalnızca süvari binbaşısı James Hewitt ile evlilik dışı ilişkisi olduğunu itiraf etmişti. davies’in kitabının, “Durumun hiç de sanıldığı kadar basit olmadığını” ortaya koyacağı belirtiliyor.

Kitapta yer alan bölümlerden birinde, Diana ile bir partide tanışan “aşıklardan” biri başından geçenleri şöyle anlatıyor:

“Prenses Diana ile kendi yatağında seviştik”

“Diana benim evli olduğumu biliyordu. Buna rağmen benimle flört etti. Kensington Sarayı’na döner dönmez öpüşmeye başladık. Geceyarısından önce birbirimizin kollarındaydık. Diana inanılmaz derecede ihtiraslıydı. Sanki kasırgaya tutulmuş gibiydim. Nefesimi kesiyordu. Kendi yatağında seviştik. Beni bırakmak istemiyordu. Üç saat içinde 4 kez ilişkide bulunduk. Yine de gitmeme izin vermiyordu. Öyle sanıyorum ki yalnız kalmaktan korkuyordu.”

kitapta, Diana’nın herkese bir isim taktığı da belirtiliyor. Buna göre Di’nin kocası Charles’tan “o piç”, birkaç kez birlikte olduğu rugby oyuncusu Will Carling’in karısından “küçük fahişe”, Prens Charles’ın ilişki kurduğu iddia edilen Tiggy Legge Bourke’den ise “kaltak” şeklinde söz ettiği yazılıyor.

Haziran 1996 – Meydan Gazetesi Arşivi