Ayşe Arman: Demet Akalın ve Seren Serengil iğrençler

Ayşe Arman’ın dünkü yazısında Demet Akalın ile Seren Serengil’i seviyesizlikle suçlaması iki sanatçıyı kızdırdı.

Ayşe Arman’ın dünkü köşe yazısında seviyesizlikle suçlanan Seren Serengil ile Demet Akalın’dan Arman’a sert cevap geldi. Arman’ın “Düzeyli İlişkiler” başlıklı yazısında Serengil’in söylediği “Köpekler bile Ozan’dan vefalıdır” şeklindeki sözleri ile Ozan Kaçmaz’ın “Ben erkek adamım. Vurdum mu morartırmış” sözlerini hatırlatan ve Demet Akalın’ın “İbrahim artık annemi götürse bile umurumda olmaz” sözlerine yer vererek yazısını “İğrençler. Bunun bir adı var: Seviyesizlik” şeklinde bitirmesi, her iki sanatçıya büyük üzüntü yaşattı.

Ozan Kaçmaz ile ilgili sözlerini “Kırılmış bir gururun ve yalancı konumuna düşürülmüş bir kadının isyanı” diyerek açıklayan Seren Serengil “Ben fedakarlıklarımı 10 aydır saklıyordum. Mezara kadar da saklayacaktım. Ancak eşimin beni yalancılıkla suçlaması gururumu incitti. Ayşe Hanım’a sormak lazım. Kendisi birisiyle evlense benim yaptıklarımı yapar mıydı? Tüm banka hesaplarını ve mal varlığını eşinin üzerine geçirir miydi? Bu konuda kunuşmama kararı almıştım ama Arman’ın haksız yorumu yeminimi bozdurdu” dedi.

Demet Akalın ise söylediklerinin sinirle söylenmiş sözler olduğunu belirtti. “Gazeteci arkadaşlardan birisi ‘İbrahim seni Demet Şener’le boynuzluyor’ deyince nevrim döndü. Keşke o sözleri söylemeseydim” derken Ayşe Arman’a da beddua etmekten kendini alamadı: “İnşallah Allah Ayşe Arman’a da böyle bir ilişki yaşatır ve o da dışarıdan ahkam kesmenin ne kadar kolay olduğunu görür.”

Ağustos 2001