Hülya Avşar Osman Hattat ile evleniyor

Hülya Avşar ve 25 yaşındaki işadamı Osman Hattat, evlilik kararlarını dün bir dostlarının evinde açıkladılar.

Hülya Avşar, “Sevinçliyim. Böylece, hakkımdaki tatsız dedikodular da sona erecek” dedi.

Fotoğraf altı: Hülya Avşar Osman Hattat, bir araya geldikten sonra mutlu haberi ilk kez Hürriyet’e açıkladılar. Bu karara varmak için uzun uzun düşündüklerini, en doğru hareketi yaptıklarını söyleyen Avşar ve Hattat, nikah hazırlıklarına yakında başlayacaklarını söylediler.

Hülya Avşar Osman Hattat ile evleniyor / Haberin devamı;

Tanınmış sinema oyuncusu Hülya Avşar ile işadamı Osman Hattat, dün evleneceklerini açıkladılar. Beraberliklerini 1.5 aydır sürdürdüklerini ve evlenmeye karar verdiklerini bildiren Hülya Avşar Osman Hattat çifti, nikah hazırlıklarına başladıklarını da söylediler.

Dün Etiler’deki dostlarının evinde bir araya gelip aldıkları kararı açıklayan Hülya Avşar ile Osman Hattat, nikahın birkaç ay içinde gerçekleşeceğini bildirdiler.
Hema Ford Traktörlerinin Türkiye temsilciliğini yapan 25 yaşındaki Osman Hattat, “Beraberliğimiz ciddi boyutlara ulaştı. Bir süre önce yine birlikte uzun uzun düşündük ve evlenip mutlu bir yuva kurabileceğimize karar verdik. Yapacağım bu evlilik, benim ilk evliliğimdir. Anlaştığım bir kişi olan Hülya ile hayatımı birleştirmekle mutluluğum artacaktır” dedi.

Hülya Avşar da Osman Hattat’ı uzun zamandır tanıdığını, onunla bir dostları vasıtasıyla tanıştığını açıkladı ve şunları söyledi:

“Anlaşan iki insanın mutlu olmasından doğal bir şey yoktur. birlikte aldığımız evlilik kararı bunu gösteriyor. Sevinçliyim, güzel bir karar verdik.”

Halen bir film çekimine devam ettiğini bildiren Hülya Avşar, “Evlenme kararını açıkladıktan sonra hakkımda çıkartılan tatsız dedikodular da son bulacaktır. Çünkü Hülya şununla birlikteydi, Hülya bununla geziyordu, Hülya bir filmciyle çok sıkı arkadaş sözlerinden de kurtulmuş olacağım. Anlaşan herkese hayatlarını birleştirmelerini öneririm” dedi.

Şubat 1985