“Mutluluk çubuğu ile dünyaya yeniden geldim”

Ameliyattan sonra konuşan 60 yaşındaki Hüseyin Yörükoğlu “Şimdi kendimi genç bir boğa gibi güçlü hissediyorum” dedi.

Edirne Trakya Üniversitesinde ilginç bir ameliyat gerçekleştirildi. 60 yaşında, iki torun sahibi, emekli memur Hüseyin Yörükoğlu, başarılı bir operasyonla mutluluk çubuğu sahibi oldu. Ameliyattan sonra konuşan Hüseyin dedenin gözleri sevinçten ışıl ışıl ışıldıyordu.

Hüseyin Yörükoğlu, “60 yaşındayım ama gönlüm genç. Güzel kadınları gördükçe içim kıpır kıpır kıpırdıyordu. Param pulum olmasına karşın iktidarsızlık yüzünden çok mutsuzdum. Allaha şükür tekrar erkekliğime kavuştum. Şimdi kendimi 18 yaşında bir delikanlı gibi genç ve güçlü hissediyorum” dedi.

Hüseyin Yörükoğlu mutluluk çubuğuna sahip olabilmek için 10 milyon lira ödedi. Ameliyat 1.5 saat sürdü. Mutluluk çubuğunun işlevini yerine getirebilmesi için dedenin üç gün daha hastanede yatması gerekiyor. Bu üç günün kendisine üç asır kadar uzun geldiğini söyleyen Hüseyin Yörükoğlu, hastaneden çıkacağı günü iple çekiyor

Türkiye’de bugüne kadar 800 erkeğe mutluluk çubuğu takıldı

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Araştırma ve Tedavi Merkezi Sorumlusu Prof. Dr. Halim Hattat, Türkiye’de 10 merkezde mutluluk çubuğu takıldığını söyleyerek “Şimdiye kadar 800 Türk erkeği mutluluk çubuğu taktırdı” dedi.

İthal malı olan mutluluk çubuğunun fiyatının özelliğine göre 8 ile 50 milyon lira arasında olduğunu açıklayan Profesör Hattat, ameliyat masraflarının da 15-25 milyon lira arasında değiştiğini belirterek “Genelde şeker hastalığı, damar sertliğine bağlı damarsal yetmezlik, yüksek tansiyon, prosstat veya kalp ameliyatı sonucu ortaya çıkan iktidarsızlarda mutluluk çubuğu takılır” diye konuştu.

Temmuz 1993