Cem Özer ve Billur Kalkavan
Cem Özer ve Billur Kalkavan

Şovmen Cem Özer Billur Kalkavan’ı hamile bıraktı

Cem Özer ile birlikte yaşayan sosyete güzeli Billur Kalkavan, “Cem’in her şeyini beğeniyorum. Onun aklına hastayım. Çok zeki” dedi.

Billur Kalkavan’a ilk gördüğünde arkadaşlık teklif ettiğini ve çok sevdiğini söyleyen Cem Özer ise “Billur’a gazetelerde çıkan fotoğraflarını görünce aşık oldum” diye konuştu.

Sosyetenin eğlence yerlerinden olan Küfe Bar’da şovmenlik yapan Cem Özer Billur Kalkavan aşkı şu sıralar sosyetenin dedikotusu oldu. Bir süredir dillerden düşmeyen ilişkiyi artık gizlemeyen aşıklar, “Biz birbirimizi deliler gibi seviyoruz” diyorlar. Cem Özer’in yakınları ise bu ilişkiden Billur Kalkavan’ın kısa zamanda hamile kaldığını söylüyorlar. Selin Dilmen’den ayrıldıktan sonra hiç zaman kaybetmeden sinema ve ses sanatçısı Harika Avcı ile birlikte olan ve bu ilişkiyi kısa sürede bitiren Cem Özer, Ankara’daki programını tamamladıktan sonra sosyete güzeli ile birlikte olmaya başladı.

Televizyon ve sahnelerdeki şovlarının yanı sılginç açıklamalarıyla da gündemde kalan Cem Özer ile iki aydır birlikte olan sosyete güzeli Billur Kalkavan, “Dünya alem bizim beraberliğimizi bilsin. Benim bu dünyada saklayacağım hiçbir şey yoktur. Cem’i çok seviyordum ve bizi hiçbir güç ayıramaz. Cem’in her şeyini çok seviyorum, bir kere çok zeki. Aklına hastayı. Cem’in kafasının aşığım” dedi.

Sosyetedin diline düşen çılgın aşkın diğer kahramanı Cem Özer ise “Billur Kalkavan’ın kendisini çok etkilediğini söylerken, “Onu gazetelerdeki resmini görerek sevdim, hoşlandım. Ama hiç karşılaşmadık. İki ay kadar önce Küfe’de karşı karşıya geldik ve hemen arkadaşlık teklif ettim. Billur’u çok seviyorum” diye konuştu.

Mayıs 1992