Tanju Çolak Hülya Avşar
Tanju Çolak Hülya Avşar

Tanju Çolak Hülya Avşar yüzünden ekrana çıkmaktan korktu

Star 1’de yayınlanan “Duygu Asena ve Konukları” adlı programa çıkma cesaretini kendinde bulamayan Tanju Çolak “Çok zor durumda kalabilirdim” dedi.

Özel televizyon kuruluşu Magic Box’ta, Rüstem Batum’un ayrılmasından sonra boşalan yerde yayınına başlayan “Duygu Asena ve konukları” adlı programa, ünlü futbolcu Tanju Çolak konuk olarak davet edildi. Ne var ki, bu daveti önce kabul eden Tanju, birkaç gün sonra kararından caydığını söyleyerek, programa katılamayacağını bildirdi.

Hülya Avşar ile olan beraberliğinin su yüzüne çıktığı günlerde büyük bir form düşüklüğü gösteren, ancak son zamanlarda yine kendini toplayıp yeşil sahalarda fırtına gibi esmeye başlayan Galatasaray ve milli takımın golcüsü Tanju Çolak, Duygu Asena’yı telefonla arayarak şöyle konuştu:

“Duygucuğum. Sen benim futbolcu yanımla, spordaki başarılarımla değil, Hülya Avşar ile olan beraberliğimle ilgileneceksin. Bu da beni ürkütüyor ve açık söyleyeyim, bu konu hakkında konuşmak hiç işime gelmiyor.”

Bugüne kadar bütün sözlerinin yanlış anlaşıldığından yakınan ve eşi ile birlikte açtığı boşanma davası sonuçlanana kadar, özel yaşamı ile ilgili olarak kesinlikle konuşmak istemediğini söyleyen Tanju Çolak, Asena’ya “Kusura bakma, kamera karşısında soğuk terler dökmeye gönüllü olamam. Beni affet” dedi.

Aralık 1990  / Eski Spor Haberleri ve Eski Magazin Haberleri için sitemizi takibe devam edin.

Meydan Gazetesi Arşiv