Türker İnanoğlu Gülşen Bubikoğlu ile evlendi

Geçen yıl sinema oyuncusu Filiz Akın’dan boşanan prodüktör Türker İnanoğlu, birbuçuk yıllık sevgilisi Gülşen Bubikoğlu ile gizlice evlenmiştir.

7. sayfadan devam;
Türker İnanoğlu’nun yakınlarının bildirdiğine göre, Beyoğlu Evlendirme Memurluğu tarafından kıyılan yıldırım nikahla dünya evine girmişlerdir.
Fotoroman oyuncusu iken bir derginin açtığı yıldız yarışmasına katılarak Yeşilçam’a giren Gülşen Bubikoğlu (19) 1974 yılında Türker İnanoğlu’nun Filiz Akın ile birlikte sahibi bulunduğu “Erler Film” hesabına çevrilen bir filmde oynarken, prodüktörü ile arkadaşlığa başlamıştır. Türker İnanoğlu Gülşen Bubikoğlu arasındaki arkadaşlık kısa zamanda aşka dönüşünce, Türker İnanoğlu ile ilk eşi Filiz Akın ayrılmaya karar vermişlerdir.

Geçen yıl Filiz Akın’dan ayrılan Türker İnanoğlu Gülşen Bubikoğlu evlenmeye karar vermişler ve sevgilerini yıldırım nikahı ile düğümlemişlerdir.

İkinci kez evlenen Türker İnanoğlu (40) ile ilk evliliğini yapan Gülşen Bubikoğlu’nun balayına çıkmadıkları yakınları tarafından ifade edilmiştir.

Ocak 1975